KONST / Litografier / Färglitografi 14235306
nr 1423 5306
Färglitografi
Maria Bozcewska. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Söder Mälarstrand. Färglitografi, bildmått: 26x33cm, yttermått inklusive ram: 45x50cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:32:14
4/10 18:27:14